Наша команда

Др. Юрис Витолс

Руководитель клиники

Член Латвийской ассоциации гинекологов и акушеров; член Европейской ассоциации гинекологов-эндоскопистов; член правления Латвийской ассоциации гинекологической эндоскопии; кавалер Ордена трех звезд.

 
Jurģis Vītols

Др. Юргис Витолс

Резидент по специальности «гинекология и акушерство»

закончил Рижский Университет Страдыня в 2014 году;закончил Рижский Университет Страдыня в 2014 году;получил сертификат ESGE (European Society for Gynaecologial Endoscopy) Bachelor level в эндоскопической хирургии.

Dr. Kaspars Snipe

Dr. Kaspars Snipe

Agnese Bergmane Muižniece - Klīnikas galvenā māsa, administratīvā direktore

Агнесе Бергмане-Муйжниеце
Klīnikas galvenā māsa / administratīvā direktore

2016. gadā absolvējusi Latvijas Universitātes medicīnas fakultāti (Profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē, ķirurģiskās aprūpes māsas kvalifikācija)2010. gadā absolvējusi LU medicīnas fakultāti (Akadēmiskais veselības zinātņu bakalaura grāds)2008. gadā absolvējusi P. Stradiņa veselības un sociālās aprūpes koledžu (profesionālās augstākās izglītības diploms, specialitāte – māsa)

Vita Vucēna - ķirurģijas māsa, administratore

Вита Вуцане

Ķirurģijas māsa

1991. Закончила Рижскую медицинскую школу № 4Регулярно пополняет знания по специальности, посещая различные курсы и конференции.

Inga Bokiševa

Inga Bokiševa

Par klīniku

Lielākā ginekoloģiskās laparoskopijas pieredze Baltijas valstīs

 

 

Ginekoloģijas un ķirurģijas klīnikas – “JV klīnika” pamatā ir Dr. Jura Vītola darba pieredzē uzkrātās zināšanas, kā arī lieliski organizētais komandas darbs, kas ir pilnvērtīgas pacientu aprūpes būtiska sastāvdaļa. Savas ārsta gaitas Dr. Juris Vītols uzsāka 1978.gadā, bet kopš 1991.gada līdz pat tā slēgšanai strādāja un ilgstoši vadīja ginekoloģijas nodaļu stacionārā “Linezers”, kura telpas arī kalpoja kā klīnikas pirmās mājas. Kopš brīža, kad Dr. Juris Vītols 1994.gadā veica pirmo ginekoloģiski laparoskopisko operāciju, viņš ir veicis vairāk nekā 10000 endoskopisku manipulāciju. Droši var teikt, ka viņam ir lielākā pieredze šādu operāciju veikšanā ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, kur viņš uzskatāms par vienu no šīs mazinvazīvās pieejas pionieriem. Jau 1995.gadā Dr.Juris Vītols pirmais Latvijā veica laparoskopisku histerektomiju, kas mūsdienās pieskaitāma pie ikdienišķas ginekoloģiskas operācijas. Gadu gaitā klīnikā veiktas daudz un sarežģītas endoskopiskās operācijas, tomēr īpaši jāatzīmē dziļās endometriozes laparoskopiska ārstēšana. Pateicoties lieliskajai sadarbībai ar ķirurgu Dr. Kasparu Snipi, “JV klīnika” var lepoties ar lielāko pieredzi Lavijā šīs saslimšanas ārstēšanā, arī gadījumos kad iesaistītas zarnas, urīnpūslis vai citi orgāni.

Jau 5 gadus klīnikas darbā iesaistījies Dr. Jura Vītola dēls – Jurģis Vītols. Viņš padziļināti interesējas par ginekoloģisko ķirurģiju – it īpaši laparoskopiju un histeroskopiju, kur papildus zināšanas smēlies stažējoties Francijā, kā arī regulāri apmeklējot ginekoloģiskās endoskopijas kongresus un seminārus Eiropā. Latvijā Dr. Vītoli snieguši vairākas lekcijas par ginekoloģiskās laparoskopijas tēmām, kā arī piedalījušies vietējo kursu organizācijā, lai vairotu pacientu un kolēģu zināšanas kā arī izpratni par laparoskopiskas ārstēšanas iespējām. Dr. Jurģis Vītols ir ieguvis Eiropas ginekoloģiskās endoskopijas ķirurģijas sertifikātu, kā arī ieguvis 1.vietu 2018.gadā “Winners” kongresa ietvaros rīkotajās laparoskopiskās šūšanas sacensībās.