Close

Mūsu komanda


Dr. Juris Vītols

Klīnikas vadītājs

Latvijas Ginekologu un Dzemdību speciālistu asociācijas biedrs; Eiropas Ginekologu Endoskopistu Asociācijas biedrs; Latvijas Ginekoloģiskās endoskopijas asociācijas valdes loceklis; Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris.

Dr. Jurģis Vītols

Rezidents ginekoloģijas un dzemdību specialitātē

  • absolvējis Rīgas Stradiņa Universitāti 2014.g.;
  • Latvijas Universitātes Ginekoloģijas un Dzemdību specialitātes rezidents kopš 2014.gada
  • Ieguvis ESGE (European Society for Gynaecologial Endoscopy) Bachelor level sertifikātu endoskopiskā ķirurģijā.
Agnese Bergmane-Muižniece

galvenā māsa / administratīvā direktore

  • Ārstniecības personas sertifikāts ķirurģijas māsas specialitātē.
  • 2016. gadā absolvējusi Latvijas Universitātes medicīnas fakultāti (Profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē, ķirurģiskās aprūpes māsas kvalifikācija).
  • 2010. gadā absolvējusi LU medicīnas fakulātī (Akadēmiskais veselības zinātņu bakalaura grāds)
  • 2008. gadā absolvējusi P. Stradiņa veselības un sociālās aprūpes koledžu (profesionālās augstākās izglītības diploms, specialitāte – māsa).
  • Regulāri papildina zināšanas specialitātē, apmeklējot dažādus kursus un konferences.
Vita Vucāne

ķirurģijas māsa

  • 1991.gadā absolvējusi Rīgas 4. medicīnas skolu, specialitāte – medicīnas māsa.
  • Regulāri papildina zināšanas specialitātē, apmeklējot dažādus kursus un konferences.

Par klīniku


Lielākā ginekoloģiskās laparoskopijas pieredze Baltijas valstīs.

Ginekoloģijas un ķirurģijas klīnikas – “JV klīnika” pamatā ir Dr. Jura Vītola darba pieredzē uzkrātās zināšanas, kā arī lieliski organizētais komandas darbs, kas ir pilnvērtīgas pacientu aprūpes būtiska sastāvdaļa. Savas ārsta gaitas Dr. Juris Vītols uzsāka 1978.gadā, bet kopš 1991.gada līdz pat tā slēgšanai strādāja un ilgstoši vadīja ginekoloģijas nodaļu stacionārā “Linezers”, kura telpas arī kalpoja kā klīnikas pirmās mājas. Kopš brīža, kad Dr. Juris Vītols 1994.gadā veica pirmo ginekoloģiski laparoskopisko operāciju, viņš ir veicis vairāk nekā 10000 endoskopisku manipulāciju. Droši var teikt, ka viņam ir lielākā pieredze šādu operāciju veikšanā ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, kur viņš uzskatāms par vienu no šīs mazinvazīvās pieejas pionieriem. Jau 1995.gadā Dr.Juris Vītols pirmais Latvijā veica laparoskopisku histerektomiju, kas mūsdienās pieskaitāma pie ikdienišķas ginekoloģiskas operācijas. Gadu gaitā klīnikā veiktas daudz un sarežģītas endoskopiskās operācijas, tomēr īpaši jāatzīmē dziļās endometriozes laparoskopiska ārstēšana. Pateicoties lieliskajai sadarbībai ar ķirurgu Dr. Kasparu Snipi, “JV klīnika” var lepoties ar lielāko pieredzi Lavijā šīs saslimšanas ārstēšanā, arī gadījumos kad iesaistītas zarnas, urīnpūslis vai citi orgāni..

Jau 5 gadus klīnikas darbā iesaistījies Dr. Jura Vītola dēls – Jurģis Vītols. Viņš padziļināti interesējas par ginekoloģisko ķirurģiju – it īpaši laparoskopiju un histeroskopiju, kur papildus zināšanas smēlies stažējoties Francijā, kā arī regulāri apmeklējot ginekoloģiskās endoskopijas kongresus un seminārus Eiropā. Latvijā Dr. Vītoli snieguši vairākas lekcijas par ginekoloģiskās laparoskopijas tēmām, kā arī piedalījušies vietējo kursu organizācijā, lai vairotu pacientu un kolēģu zināšanas kā arī izpratni par laparoskopiskas ārstēšanas iespējām. Dr. Jurģis Vītols ir ieguvis Eiropas ginekoloģiskās endoskopijas ķirurģijas sertifikātu, kā arī ieguvis 1.vietu 2018.gadā “Winners” kongresa ietvaros rīkotajās laparoskopiskās šūšanas sacensībās.

previous arrow
next arrow
Slider